Профил на компанијата

Уживајте во приказната за Aokia ...

Кој сме ние
Aokia е основана во 2007 година, ние се посвети во POS и авто-проект опрема. Во текот на годините со големи
напори, Aokia е познат бренд во оваа индустрија, ние да поседува добри извори за производи и силна поддршка за
техничка и масовно производство. Aokia е секогаш учење и развој на нови високо-технолошки да се постигне повисоко ниво
и да ги задоволат барањата на пазарот. Имаме CE, FCC и други сертификати.

Што и како да правиме
Aokia секогаш верува дека цените не се целата во бизнисот, ние го лоцира победа-победа за целиот свет односи.
Ние се доверат на цените преку оценување на пазарите, поволни цени профитираат и двете. Aokia е познат бренд и
квалитет е столбот, ние го контролираме секоја фаза да ги исполни стандардите за квалитет. Сите членови на Aokia сметаме
клиенти, како членови на семејството, нашиот тим на услуги на клиентите ви дава најдобра поддршка и решавање на прашањата.

Што е следно
Aokia има силна R & D тим, ние дизајн калапи и развој на софтвери за да одговара на различни барања од
клиенти. Нашата цел е да се развијат нови производи 2бр по категорија на годишно ниво.

Ништо не е невозможно, споделување вашиот сон со Aokia да се обистини.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

WhatsApp Online Chat !