Капацитивни екран на допир ПОС машина

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $
 • MOQ: 1 Парче
 • Набавка Способност: 1000 парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Processer (процесорот) Intel Celeron процесор J1900
  меморија 2GB DDR3
  хард диск SSD 64G
  главниот екран 15-инчен екран на допир капацитивни
  клиентот приказ 8 дигитални LED дисплеј
  адаптер за напојување ~ 12V DC 5A
  I / O порта Надворешни
  VGA + LPT COM + 1pc + 1pc + 1pc
  ЖАК 2 парчиња
  USB 4pcs
  LAN 1pc
  PS / 2 1pc
  I / O порта внатрешна
  GPIO 1pc
  12PIN VGA 1pc
  LVDS 1pc
  9pin COM 5pcs
  USB PIN 2 парчиња
  поддршка на оперативен систем (не вклучувајќи и софтвер)
  Windows Win7
  други
  температура операција 0 ° C-50 ° C
  температура на чување - 20 ° C ~ 60 ° C
  влажност 10% ~ 90%
  Напојување надворешен адаптер за напојување
  боја црна или бела боја

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  WhatsApp Online Chat !