Обоени топлинска Налепница

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $
 • MOQ: 1 Парче
 • Набавка Способност: 1000 парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  модел Димензија  (WxH) PCS / Ролна боја
  CRM3020 30x20mm 1200pcs / ролна црвена, портокалова, жолта, зелена, темно портокалова, кафеава
  CRM4025 40x25mm 800pcs / ролна црвена, портокалова, жолта, зелена, темно портокалова, кафеава
  CRM5030 50x30mm 560pcs / ролна црвена, портокалова, жолта, зелена, темно портокалова, кафеава
  CRM4080 40x80mm 300pcs / ролна црвена, портокалова, жолта, зелена, темно портокалова, кафеава
  CRM50100 50x100mm 200pcs / ролна црвена, портокалова, жолта, зелена, темно портокалова, кафеава
  CRM6040 60x40mm 400pcs / ролна црвена, портокалова, жолта, зелена, темно портокалова, кафеава
  CRM6090 60x90mm 250pcs / ролна црвена, портокалова, жолта, зелена, темно портокалова, кафеава
  CRM7050 70x50mm 400pcs / ролна црвена, портокалова, жолта, зелена, темно портокалова, кафеава

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  WhatsApp Online Chat !