Profili i kompanisë

Gëzojnë historinë e Aokia ...

Kush jemi ne
u krijua Aokia në vitin 2007, ne jemi përkushtimin në POS dhe pajisje Auto-ID. Gjatë viteve me të madhe
përpjekjeve, Aokia është një markë e njohur në industrinë e, ne vet ndihmuese të mirë për prodhimet dhe mbështetje të fuqishme për
prodhimin e teknike dhe në masë. Aokia është gjithmonë në studimin dhe zhvillimin e ri të teknologjisë së lartë për të arritur nivel më të lartë
dhe të plotësojë kërkesat e tregut. Ne kemi CE, FCC dhe certifikata të tjera.

Çfarë & How We Do
Aokia gjithmonë beson se çmimet nuk janë të gjithë në biznes, kemi gjetur të favorshme për marrëdhënie të gjithë botën.
Ne populloj çmimet nëpërmjet vlerësimit të tregjeve, çmime të arsyeshme të përfitojnë të dyja. Aokia është një markë e njohur dhe
cilësia është shtylla kurrizore, ne kontrollin e çdo fazë për të përmbushur standardet e cilësisë. Të gjithë anëtarët e Aokia konsiderojnë
konsumatorët si anëtarë të familjes, ekipi ynë shërbimin e konsumatorëve ju jep mbështetje më të mirë dhe zgjidhje për hetimet.

Çfarë është Next
Aokia ka të fortë R & D ekip, ne hartimin moulds dhe zhvillimin e softwares të përshtaten kërkesat e ndryshme nga
konsumatorët. Objektivi ynë është për të zhvilluar produkte të reja në 2pcs kategori vit.

Asgjë nuk është e pamundur, ndarë ëndrra juaj me Aokia të vijnë e vërtetë.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !