Mini drejtpërdrejtë termike Barcode Printer

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $
 • MOQ: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  shtypje Metoda e printimit Drejtpërdrejtë shtypjen linjë termike
  zgjidhje 203dpi (8 pika / mm)
  Shpejtësia e printimit Max. 102mm / s
  Gjerësia e printimit Max. 72mm
  Shtypi Length 300mm
  Processor   32 bit RISC CPU
  kujtim RAM 2MB
  flash 2MB
  Zbulim Sensore Nga zbulimit të letrës, zbulimin Gap, zbulimin Notch
  Mark zbulimin Zi, zbulimin temperatura TPH
  Media Llojet Fan-ushqyer ose Roll-ushqyer, Die-prerë ose etiketë të vazhdueshëm
  gjerësi 1 "(25mm) - 3.35" (85mm)
  Trashësia 0.003 "(60um) - 0.007" (180um)
  Label Roll Diametri 90mm
  Core Diametri 0,5 '(12.7mm), 1 "(25.4mm), 1,5" (38.1mm)
  program Projektimi Label Bartender Ultralite
  shofer Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10
  interfaces   USB, RS232C
  Paneli i kontrollit   Statusi Tri-color LED, energji elektrike dhe butonin Feed
  Adapter fuqia fuqia Input AC 100 ~ 240V 50 / 60Hz 1.5A
  prodhimit të energjisë DC 12V 2A
  fizik  Dimension (L * H W *) 188 * 134 * 150mm
  Karakteristikat peshë 880g

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  WhatsApp Online Chat !