• 1-4
 • 2
 • 3

Затоа изберете aokia

Aokia секогаш верува дека цените не се целата во бизнисот, ние го лоцира победа-победа за целиот свет односи.
Ние се доверат на цените преку оценување на пазарите, поволни цени профитираат и двете. Aokia е познат бренд и
квалитет е столбот, ние го контролираме секоја фаза да ги исполни стандардите за квалитет. Сите членови на Aokia сметаме
клиенти, како членови на семејството, нашиот тим на услуги на клиентите ви дава најдобра поддршка и решавање на прашањата.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • Making The Move To A Tablet Point Of Sale Solution – A Research Guide To Choosing The Right Mobile POS
  07/08/18

  Making The Move To A Tablet Point Of Sale...

  Over the past few years, improvements in mobile devices, Wi-Fi, and cloud computing have made mobile point of sale (POS) solutions effective and affordable for businesses of all sizes. Tablets have emerged as the most...
  Прочитај повеќе
 • With New SDK, Square Wants to Open New Scenarios for POS
  07/05/18

  With New SDK, Square Wants to Open New Sc...

  Software provider Square announced the release of the Square Reader software development kit (SDK), which will let developers effectively change the checkout experience on their Square Point of Sale (Free at Square) (...
  Прочитај повеќе
 • Воведување на нови ПОС машина
  10/03/18

  Воведување на нови ПОС машина

  оператори ресторан и бар се соочуваат со комплексни и мисијата на критични одговорности како точка на продажба, обработка на уплатата, инвентар за контрола, финансиска отчетност, следење на клиентите, управување со работна сила, Ки ...
  Прочитај повеќе

споделување на вашиот сон со Aokia

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

WhatsApp Online Chat !