• 1-4
 • 2
 • 3

pse zgjedhin aokia

Aokia gjithmonë beson se çmimet nuk janë të gjithë në biznes, kemi gjetur të favorshme për marrëdhënie të gjithë botën.
Ne populloj çmimet nëpërmjet vlerësimit të tregjeve, çmime të arsyeshme të përfitojnë të dyja. Aokia është një markë e njohur dhe
cilësia është shtylla kurrizore, ne kontrollin e çdo fazë për të përmbushur standardet e cilësisë. Të gjithë anëtarët e Aokia konsiderojnë
konsumatorët si anëtarë të familjes, ekipi ynë shërbimin e konsumatorëve ju jep mbështetje më të mirë dhe zgjidhje për hetimet.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • World loses brilliant and funny mind: Stephen Hawking dead at 76
  20/03/18

  World loses brilliant and funny mind: Ste...

  Professor Stephen hawking has died at the age of 76 his family confirmed. The scientist, who was diagnosed with amyotrophic lateral sclerosis (ALS) or motor neuron disease (MND) at the age of 22, passed away earlier t...
  Lexo më shumë
 • Futja makinë të re POS
  10/03/18

  Futja makinë të re POS

  Restorant dhe bar Operatorët përballen me përgjegjësitë komplekse dhe misionit kritike të tilla si pikën e shitjes, përpunimin e pagesave, kontrollin e inventarit, llogaridhënies financiare, ndjekja e klientit, menaxhimin e punës, ki ...
  Lexo më shumë
 • Gjysem Super-hollë të vonojë 'vdekjen' e silikonit
  01/01/18

  Gjysem Super-hollë vonojë ° ...

  Silicon ka qenë shtylla kurrizore e procesorë për dekada të tëra, por ajo afrohet me shpejtësi kufijtë e saj fizike: duke bërë një çip në një proces më të vogël se 5 nanometra zakonisht është e pamundur pa futur probleme ....
  Lexo më shumë

ndajnë ëndrrën tuaj me Aokia

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car