• 1-4
 • 2
 • 3

Затоа изберете aokia

Aokia секогаш верува дека цените не се целата во бизнисот, ние го лоцира победа-победа за целиот свет односи.
Ние се доверат на цените преку оценување на пазарите, поволни цени профитираат и двете. Aokia е познат бренд и
квалитет е столбот, ние го контролираме секоја фаза да ги исполни стандардите за квалитет. Сите членови на Aokia сметаме
клиенти, како членови на семејството, нашиот тим на услуги на клиентите ви дава најдобра поддршка и решавање на прашањата.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • World loses brilliant and funny mind: Stephen Hawking dead at 76
  20/03/18

  World loses brilliant and funny mind: Ste...

  Professor Stephen hawking has died at the age of 76 his family confirmed. The scientist, who was diagnosed with amyotrophic lateral sclerosis (ALS) or motor neuron disease (MND) at the age of 22, passed away earlier t...
  Прочитај повеќе
 • Воведување на нови ПОС машина
  10/03/18

  Воведување на нови ПОС машина

  оператори ресторан и бар се соочуваат со комплексни и мисијата на критични одговорности како точка на продажба, обработка на уплатата, инвентар за контрола, финансиска отчетност, следење на клиентите, управување со работна сила, Ки ...
  Прочитај повеќе
 • Супер-тенок полупроводници одложи "смртта" на силикон
  01/01/18

  Супер-тенок полупроводници одложи ̵ ...

  Силиконската е столбот на процесори со децении, но тоа е брзо се приближува своите физички граници: правење на чип на процес помали од 5 нанометри обично е невозможно без воведување на проблеми ....
  Прочитај повеќе

споделување на вашиот сон со Aokia

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме