• 1-4
 • 2
 • 3

pse zgjedhin aokia

Aokia gjithmonë beson se çmimet nuk janë të gjithë në biznes, kemi gjetur të favorshme për marrëdhënie të gjithë botën.
Ne populloj çmimet nëpërmjet vlerësimit të tregjeve, çmime të arsyeshme të përfitojnë të dyja. Aokia është një markë e njohur dhe
cilësia është shtylla kurrizore, ne kontrollin e çdo fazë për të përmbushur standardet e cilësisë. Të gjithë anëtarët e Aokia konsiderojnë
konsumatorët si anëtarë të familjes, ekipi ynë shërbimin e konsumatorëve ju jep mbështetje më të mirë dhe zgjidhje për hetimet.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • Making The Move To A Tablet Point Of Sale Solution – A Research Guide To Choosing The Right Mobile POS
  07/08/18

  Making The Move To A Tablet Point Of Sale...

  Over the past few years, improvements in mobile devices, Wi-Fi, and cloud computing have made mobile point of sale (POS) solutions effective and affordable for businesses of all sizes. Tablets have emerged as the most...
  Lexo më shumë
 • With New SDK, Square Wants to Open New Scenarios for POS
  07/05/18

  With New SDK, Square Wants to Open New Sc...

  Software provider Square announced the release of the Square Reader software development kit (SDK), which will let developers effectively change the checkout experience on their Square Point of Sale (Free at Square) (...
  Lexo më shumë
 • Futja makinë të re POS
  10/03/18

  Futja makinë të re POS

  Restorant dhe bar Operatorët përballen me përgjegjësitë komplekse dhe misionit kritike të tilla si pikën e shitjes, përpunimin e pagesave, kontrollin e inventarit, llogaridhënies financiare, ndjekja e klientit, menaxhimin e punës, ki ...
  Lexo më shumë

ndajnë ëndrrën tuaj me Aokia

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !